همراه موفق

قبل از هر چیز بدانیم :

نکته ی قابل توجهی که افراد موفق داشته اند این است که با دیگران خوب حرف می زدند و خوب ارتباط بر قرار میکردند و خوب حرف زدن ،در تعاملات زندگی ما این قدر مهم و ضروری است که در قرآن کریم در سوره ی طه آیات ۲۵ تا ۲۸ میفرماید :

« رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَهً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی»

« پروردگارا سینه‏ ى مرا گشاده دار. کار مرا بر من آسان گردان. و گره از زبانم بگشا. تا سخنان مرا بفهمند.»

پس با این وجود ضرورت دارد که ما بتوانیم خوب حرف بزنیم و خوب ارتباط برقرار کنیم .

مدیریت مجموعه همراه موفق چه کسی است؟

مدرس آموزش سخنرانی و فن بیان

من احمد معین مدرس ، مربی و مشاور سخنرانی ، فن بیان و مهارت های ارتباطی هستم و برای توسعه و پیشرفت جامعه به طراحی اجرای دوره ها برای آموزش های سخنرانی ، فن بیان و مهارت های ارتباطی می پردازم .

ما به شما کمک می کنیم تا همانطور که در تخصص خودتان استاد هستید در گفتار و مذاکرات  خود ، ارتباطات قوی تری برقرار کنید و تجربه های سودمند و موفق بیشتری را برای خود ثبت کنید.

توضیحاتی بیشتر پیرامون رسالت و چشم انداز ما:

در پرسش و پاسخ هایی که در زندگی افراد موفق می خوانیم ،متوجه می شویم که آنها به عنوان همراه موفق دیگران بوده اند که باعث شده اند هم خودشان و دیگران موفق شوند و یا برعکس یک همراه موفق در زندگیشان تاثیر گذاشته و باعث ایجاد انگیزه در درونشان شده است که با باور کردن خودشان و تغییر نگرش به موفقیت ها رسیده اند و به خواسته های خود دست پیدا کرده اند و باعث گسترش و پیشرفت جهان شده اند.

من احمد معین مدیر سایت همراه موفق در ( Www.AhmadMoein.Com ) به آموزش های سخنرانی ، فن بیان و مهارت های ارتباطی می پردازم و با تمام وجود سعی بر آن است که به روز ترین و بهترین  آموزشها را برای شما همراهان موفق آماده کنم و در اختیار تان قرار دهم تا در تخصصتان حرفه ای عمل کنید و جهان را جایی بهتر و زیباتر هم برای خود و دیگران سازیم به گونه ای که زیبا حرف بزنیم و زیبا ارتباط برقرار کنیم تا جهانمان به جایی زیباتر برای زندگی کردن تبدیل شود.

حالا من برای رسالت خویش اقدام می کنم با این مضمون که برای موفق بودن باید خودت را باور کنی و به گوهر درون خویش ایمان بیاوری تا موفق شوی و تبدیل به یک همراه موفق برای دیگران شوی تا دیگران با تو  ، تبدیل به همراهان موفق شوند و دنیای موفقی را داشته باشیم ؛تا جهانی زیباتر را برای زندگی کردن ایجاد کنیم . اینجاست که می گوید با آمدن یک گل ،بهار می شود و با یک گل ،گلستان می شود .

همراه موفق ، زیبا سخن گفت ، خوب ارتباط بر قرار کرد ، کسی که زیبا زندگی کرد و جهان را جایی زیباتر برای زندگی دیگران کرد.

 و خداوند به همراه موفق آفرین گفت.

 

و با افراد متخصص و بی نظیر مجموعه همراه موفق آشنا شوید

 

مدرس آموزش سخنرانی و فن بیان

 

اعظم عبدالهی

 

 

 

 

 

 

تماس با ما

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.

برخی از ایده‌های کنونی سایت همراه موفق، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.

اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.