یک قدم تا اعتماد به نفس .سخنوری .محبوبیت و ثروت آفرینی با تخفیف ویژه

ساعت
دقیقه
ثانیه

09139327435

info@Ahmadmoein.com

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره همراه موفق

نکته ی قابل توجهی که افراد موفق داشته اند این است که  همراه موفق با دیگران خوب حرف می زدند و خوب ارتباط بر قرار میکردند و خوب حرف زدن،در تعاملات زندگی ما این قدر مهم و ضروری است که در قرآن کریم در سوره ی طه آیات 25 تا 28 میفرماید :

« رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی»

« پروردگارا سینه‏ ى مرا گشاده دار. كار مرا بر من آسان گردان. و گره از زبانم بگشا. تا سخنان مرا بفهمند.»

پس با این وجود ضرورت دارد که ما بتوانیم خوب حرف بزنیم و خوب ارتباط برقرار کنیم .

مدیریت مجموعه همراه موفق چه کسی است؟

من احمد معین مدرس ، مربی و مشاور سخنرانی ، فن بیان و مهارت های ارتباطی هستم و برای توسعه و پیشرفت جامعه به طراحی اجرای دوره ها برای آموزش های سخنرانی ، فن بیان و مهارت های ارتباطی می پردازم .

ما به شما کمک می کنیم تا همان طور که در تخصص خودتان استاد هستید، در گفتار و مذاکرات  خود ، ارتباطات قوی تری برقرار کنید، و تجربه های سودمند و موفق بیشتری را برای خود ثبت کنید.

بیشتر درباره ما بدانید

در پرسش و پاسخ هایی که در زندگی افراد موفق می خوانیم، متوجه می شویم که آنها به عنوان همراه موفق دیگران بوده اند، که باعث شده اند هم خودشان و دیگران موفق شوند.

و یا برعکس یک همراه موفق در زندگیشان تاثیر گذاشته و باعث ایجاد انگیزه در درونشان شده است،که با باور کردن خودشان و تغییر نگرش به موفقیت ها رسیده اند و به خواسته های خود دست پیدا کرده اند و باعث گسترش و پیشرفت جهان شده اند.

من احمد معین مدیر سایت همراه موفق، به آموزش های سخنرانی ، فن بیان و مهارت های ارتباطی می پردازم و با تمام وجود سعی بر آن است که به روز ترین و بهترین  آموزشها را برای شما همراهان موفق آماده کنم، و در اختیار تان قرار دهم تا در تخصصتان حرفه ای عمل کنید.

و جهان را جایی بهتر و زیباتر هم برای خود و دیگران سازیم به گونه ای که زیبا حرف بزنیم و زیبا ارتباط برقرار کنیم تا جهانمان به جایی زیباتر برای زندگی کردن تبدیل شود.

حالا من برای رسالت خویش اقدام می کنم، با این مضمون که برای موفق بودن باید خودت را باور کنی و به گوهر درون خویش ایمان بیاوری تا موفق شوی و تبدیل به یک همراه موفق برای دیگران شوی تا دیگران با تو  ، تبدیل به همراهان موفق شوند.

و دنیای موفقی را داشته باشیم؛ تا جهانی زیباتر را برای زندگی کردن ایجاد کنیم . اینجاست که می گوید با آمدن یک گل ،بهار می شود و با یک گل ،گلستان می شود .

همراه موفق ، زیبا سخن گفت ، خوب ارتباط بر قرار کرد ، کسی که زیبا زندگی کرد و جهان را جایی زیباتر برای زندگی دیگران کرد.

 و خداوند به همراه موفق آفرین گفت.

تیم متخصص مجموعه همراه موفق

احمد معین مربی، مدرس رشد فردی، سخنرانی و فن بیان نویسنده سه کتاب:

  • کتاب ساختار تفکر سخنران، کتاب سخنرانی انگیزشی و پلنر آموزشی همراه موفق
  •  استاد و مدیر مجموعه آموزشی معین

که صبح یا شب براشون بی اهمیت شده و تو هر موقعیتی، توی هر زمانی و توی هر مکانی، آموزش حرف اول رو براشون میزنه و بیشتر وقتشون رو صرف تحقیقات و تهیه ی دوره های آموزشی برای رشد و پیشرفت شما عزیزان می کنند.

و اینجوری با مدیریت صحیحشون تونستن، کهشان راه معین رو  روی مدار موفقیت به گردش بندازند. و با این جمله پر مفهومشون، شور، اشتیاق و انگیزه رو به همکاراشون هدیه میدن:

((با بیان خوش جاودان و ثروت آفرین باشید))

 اعظم عبدالهی  مدرس و کارشناس آموزشی مجموعه معین نویسنده کتاب با اشتیاق زندگی کنید و مدرس حرفه‌ای دوره‌های شخصیت شناسی به روش ام بی تی آی (MBTI) و دوره تندخوانی، مطالعه صحیح با درک مطلب بالا، تقویت حافظه و تمرکز

مادر پر انرژی مجموعه آموزشی ما که هیچوت دست خالی به مجموعه نمیان. و همیشه یه کوله پشتی پر از انرژی مثبت رو همراه خودشون میارن. با عشقی که نسبت به مجموعه و آموزش دارند، اون حس مادرانه رو با مهربونی افشانه می کنند.

و اینجوریه که تونستن مخاطبین زیادی رو به مجوعه ی ما جذب کنند. و با  فضای عطر آگینی که داخل مجموعه ایجاد کردند اگه یک روز نباشند جای خالی شون به شدت حس میشه.

و با جمله ی معروفشون اشتیاق رو برای زندگی دو چندان میکنند.

((با اشتیاق زندگی کنید))

عطیه مستاجران مدرس و کارشناس دیجیتال مارکتینگ مجموعه آموزشی معین کوچیک ترین فرد مجموعه آموزشی ما، یعنی یک دختر هنرمند که وقتی وارد مجموعه آموزشی معین شدند یه عالمه رنگ مجازی با خودشون آوردند 

و به فضای سیاه سفید مجموعه رنگ بخشیدن و با کلی ایده های خلاقانه شون که تمومی نداره، آخرشبا به زور از مجموعه بیرونشون می کنیم.

و تیکه کلامشون رنگی کردن دنیاست. معتقدن که با حال خوب میشه دنیارو رنگی کرد و به همه میگن:

((با حال خوب دنیاتون و رنگی کنید)) 

 البته نا گفته نمونه که افراد زیادی چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم عضو مجموعه آموزشی معین هستند که با حرکت توی مسیر موفقیت، عاشقانه گام بر میدارند و با مطالب خوبی که عرضه میکنند به رشد شما کمک می‌کنند.

small_c_popup.png

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام فرم را تکمیل کنید