احمد معین

احمد معین چه کسی است؟

 

احمد معین
احمد معین

سلام من احمد معین هستم و قصد دارم در این صفحه خودم را معرفی کنم و خوشحالم که شما برای شناخت بیشتر من در این صفحه حضور پیدا کرده اید و به شما خوش آمد میگویم.

خیلی ساده و راحت از زبان خودم یعنی احمد معین، معرفی را شروع میکنم:

من احمد معین در تاریخ پانزدهم اسفند ماه در سال هزار و سیصد و شصت و دو (۱۳۶۲/۱۲/۱۵) در نجف آباد اصفهان به دنیا آمدم و از وقتی که دست چپ و راست خودم را شناختم دنیایی پر از زیبایی و آرامش را برای خودم تصویر سازی میکردم و دوست داشتم و از صمیمیت ها و زیبایی های دنیا لذت میبردم و لذت میبرم.

همیشه در ذهنم این بود که کارهای خیلی بزرگی را انجام بدهم و هیچ وقت در مسیر عادی بودن قدم بر ندارم و به همین منظور افکارم با دیگران متفاوت بود و متفاوت فکر میکردم.

دوران دبستان و راهنمایی را با نمرات عالی و نمره انضباط بیست پشت سر گذاشتم علاقه خوبی به آگاهی و دانستن داشتم و در دوران راهنمایی با کتاب های علم نجوم آشنا شدم و آنها را بسیار مطالعه میکردم.

در دوران دبستان به عنوان تک خوان برای گروه سرود انتخاب شدم و در گروه سرود دبستان تک خوانی میکردم و بعد از آن هم علاقه ای به تئاتر پیدا کردم و بازی در تئاتر را هم انجام دادم و در گروه نمایش دبستان هم فعال بودم.

یعنی من هم در گروه سرود بودم اذان و اقامه میگفتم و تئاتر هم بازی میکردم و در صف صبحگاه مدرسه هم قرآن میخواندم و از این مدل اجراها در دبستان و راهنمایی زیاد داشتم و بسیار هم موفق عمل میکردم.

وارد دبیرستان شدم و باز هم با آگاهی های بیشتر مطالعه میکردم و به کتاب های غیر درسی اهمیت بیشتری میدادم و نسبت به علاقه ای هم که به کار فنی داشتم بعد از گذراندن دوره عمومی در دبیرستان وارد رشته الکترونیک شدم.

 

سخنرانی انگیزشی

بعداز آن با موفقیت در رشته الکترونیک فارق التحصیل شدم و به سربازی رفتم.

بعد از گذراندن دوران خوب و خاطره انگیز سربازی به کسب علم آموزی و کار عملی مشغول به فعالیت در حوزه سیستم های حفاظتی شدم.

بعد از تقریبا دو سال علم آموزی و کسب مهارت به صورت مستقل فعالیت خودم را در همین زمینه آغاز کردم و در کنار آن علاقه زیادی هم به علم نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر هم داشتم.

با علاقه شدید هم وارد همین حوزه هم شدم و فعالیت در این حوزه را آغاز کردم و بسیار موفق عمل کردم و با توجه به همین علاقه ها به مدت حدودا پانزده سال خیلی موفق و با علاقه در این دو حوزه کار کردم و دوست داشتم.

در بین همین فعالیت ها در تاریخ بیست و سوم آبان ماه در سال هزار و سیصدو هشتاد و هفت (۱۳۸۷/۰۸/۲۳) ازدواج کردم و در تاریخ دهم اردیبهشت سال هزارو سیصدو هشتاد وهشت مراسم ازدواج را انجام دادم و مستقل به خانه عشق پا گذاشتم.

در تاریخ چهاردهم مرداد ماه نود و یک (۱۳۹۱/۰۵/۱۴) خدای متعال و رحیم یک پسر به ما عطا کرد و نام او را مهدی گذاشتیم.

در همین حال در حال گذراندن زندگی بودم که حدود هفت سال پیش یعنی از سال نودو چهار به قبل وارد حوزه روانشناسی موفقیت شدم و در این مورد دوره های حرفه ای و مطالعات زیادی داشتم و دارم و با توجه به همین مطالعات کل زندگی من زیباتر شد و موفق تر عمل میکرم.

 

آموزش سخنرانی و فن بیان

با توجه به همین مطالعات متوجه شدم که اکثر افراد موفق با داشتن مهارت و علم سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی توانسته اند موفقیت های خودشان را چند برابر کنند و شبکه ارتباطی خودشان را گسترش دهند.

هدفمند صحبت میکنند و هدفمند صحبت خودشان را به پایان میرسانند و این یکی از رازهای افراد موفق است که در زندگی روزمره ما هم بسیار ضروری و لازم میباشد که باید به این علم سخنرانی، فن بیان و مهارتهای ارتباطی بسیار اهمیت داد.

از همین رو با ادامه مطالعات وارد همین حوزه سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی شدم و تخصصی کار کردم و در همین حوزه با استفاده از تکنیک های موفقیت و سخنرانی با افتخار دو کتاب نوشتم:

یک کتاب الکترونیکی با نام سخنرانی انگیزشی و یک کتاب دیگرم به نام ساختار تفکر سخنران که دو مقدمه دارد که یکی به دست آقای دکتر علی شاه حسینی و دیگری را خانم داین ویندینگلند نوشتند.

Thinking of speaker

جهت علاقه ای که به آموزش دارم و دوست دارم همیشه بروز باشم دائما در حال مطالعه و گذراندن دوره های فوق حرفه ای نزد اساتید برتر هستم و بر روی خودم و دریافت علم بیشتر سرمایه گذاری میکنم.

تا همیشه بهترین آموزش ها را به کسانی که در مسیر موفقیت قدم میگذارند را بدهم تا بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشم و بگذارم.

 

اخمد معین

من احمد معین بسیار خوشحالم که با ایمان طلایی به خدا از کجا به کجاها رسیدم و موفق تر از پیش عمل میکنم.

در حال حاضر به صورت کاملا تخصصی در حوزه روانشناسی موفقیت و سخنزانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی کار میکنم که البته این دو رشته بسیار به هم متصل هستند و این را در آموزش ها به خوبی میتوان دید و درک کرد که بسیار به هم مربوط و مشترک هستند.

اینجاست که من احمد معین سایت (www.AhmadMoein.com) را راه اندازی میکنم و بهترین آموزش های خودم را از همین طریق با شما دوستان عزیز به اشتراک میگذارم.

 

تا زندگی زیباتری را داشته باشیم و زیباتر زندگی کنیم و دنیا را به جایی زیباتر برای زندگی تبدیل کنیم.

و خداوند به همراه موفق آفرین گفت.

پس با وجود این:

موفق باش و راهی باش برای موفقیت دیگران

احمد معین | همراه موفق

نویسنده، مدرس و طراح آموزش سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی به شیوه موفقیت

AhmadMoein

احمد معین | همراه موفق

موفق باش و راهی باش برای موفقیت دیگران

نویسنده، مدرس و طراح آموزش سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی به شیوه موفقیت